Morze krwi

Data publikacji 07.06.2011

231 litrów krwi oddali honorowo w ubiegłym roku słuchacze Szkoły. Szkolna aula aż trzykrotnie zmieniła się dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa ...

Morze krwi 231 litrów krwi oddali honorowo w ubiegłym roku słuchacze Szkoły. Szkolna aula aż trzykrotnie zmieniła się dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w Poznaniu w punkt krwiodawstwa. Oprócz tego słuchacze - wolontariusze, jeździli do Szpitala Specjalistycznego w Pile, aby tam honorowo oddawać ten najcenniejszy lek. Wśród krwiodawców byli także policjanci, którzy postanowili zostać dawcami szpiku. Morze krwi Na początku stycznia tego roku słuchacze - członkowie działającego przy Szkole Klubu HDK PCK "eRka", oddali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 6 litrów krwi. Dzisiejsza akcja zorganizowana została z inicjatywy Samorządu Szkolnego przy współpracy z poznańskim RCKiK. W zbiórce wzięło udział 51 szkolnych krwiodawców, którzy oddali 23 litry krwi.

Morze krwi Mieszkańcy Piły i województwa wielkopolskiego, zawsze mogą liczyć na krwiodawców z pilskiej Szkoły Policji. Są oni zawsze gotowi, aby nieść bezinteresowną pomoc wszystkim potrzebującym i ratować ludzkie życie.

Morze krwi Morze krwi Morze krwi Morze krwi

(16.01.09)