Radość

Data publikacji 06.06.2011

Są takie chwile, że najszczęśliwszym jest ktoś, kto potrafi uczynić innych szczęśliwymi. Takie właśnie chwile przeżyli słuchacze, którzy wczoraj ...

Radość Są takie chwile, że najszczęśliwszym jest ktoś, kto potrafi uczynić innych szczęśliwymi. Takie właśnie chwile przeżyli słuchacze, którzy wczoraj mieli okazję po raz pierwszy gościć w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Dzięki inicjatywie Samorządu Szkolnego i sercu słuchaczy z poszczególnych kompanii, nie obyło się bez szczypty małych, ale miłych niespodzianek i prezentów, np. w postaci kołder, które zostały przekazane od NSZZ Policjantów działającego przy naszej Szkole. Czas spędzony razem był pełen radości, ale bardzo szybko minął. Świat jest piękny, jeśli chcemy go takim widzieć, a tyle jest wart człowiek, ile pomoże drugiemu. Dziękujemy!

Radość Radość Radość Radość

(13.01.09)