Sie ma!

Data publikacji 06.06.2011

Ponad 2300 zł zebraliśmy podczas XVII Finału WOŚP, z którego dochód w tym roku przeznaczony jest na profilaktykę nowotworową u dzieci.

Sie ma! Ponad 2300 zł zebraliśmy podczas XVII Finału WOŚP, z którego dochód w tym roku przeznaczony jest na profilaktykę nowotworową u dzieci. Kadra, pracownicy i słuchacze Szkoły już w piątek zebrali do szkolnej skarbonki 1054 zł. W niedzielę 36 młodych policjantów wspierało wolontariuszy na ulicach Piły wspólnie z nimi kwestując. Sie ma! Do akcji włączył się również działający przy Szkole Klub Honorowych Dawców Krwi eRka, który zebrał 1300 zł na rzecz Orkiestry. Ponadto na placu Staszica zorganizowaliśmy ?stoisko kryminalistyczne? cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców miasta, którzy mieli możliwość poznać niektóre aspekty pracy Policji, a także zrobić pamiątkowe odbitki linii papilarnych. W celu poprawy bezpieczeństwa kwestujących, słuchacze Szkoły pełnili służbę patrolową wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej w Pile. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę wspaniałą akcję.

Sie ma! Sie ma! Sie ma! Sie ma!

(12.01.09)