Uzdolnione siostry

Data publikacji 06.06.2011

Wśród grona słuchaczy Szkoły znalazły się dwie siostry ? Malwina i Małgorzata Witczak, które pasjonują się muzyką. Malwina gra na instrumentach ...

Uzdolnione siostry Wśród grona słuchaczy Szkoły znalazły się dwie siostry ? Malwina i Małgorzata Witczak, które pasjonują się muzyką. Malwina gra na instrumentach klawiszowych i komponuje muzykę, a Małgorzata śpiewa i tańczy. Muzyczne fascynacje to nie jedynie zainteresowania tych utalentowanych sióstr. Malwina ćwiczy capoeirę czyli sztukę walki połączoną z tańcem i rytmem, rysuje oraz nagrywa własne filmy. Ciekawi ją grafika komputerowa, zjawiska paranormalne i buddyzm. Hobby Małgorzaty to czytanie. Interesuje ją literatura z pogranicza psychologii i ezoteryki, a także dzieła współczesnych pisarzy iberoamerykańskich takich jak Paulo Coelho i Carlos Ruiz Zafón. Dlaczego wybrały służbę w Policji? Zgodnie odpowiadają, że lubią wyzwania, a ponadto praca ta daje im możliwość osobistego rozwoju.

Uzdolnione siostry Uzdolnione siostry Uzdolnione siostry Uzdolnione siostry

(10.01.09)