Też będziemy grać ... - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Też będziemy grać ...

Data publikacji 06.06.2011

Jak co roku kadra i słuchacze Szkoły postanowili wspólnie włączyć się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas XVII Finału, poświęconego wczesnemu wykrywaniu nowotworów u dzieci, ...

Też będziemy grać ... Jak co roku kadra i słuchacze Szkoły postanowili wspólnie włączyć się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas XVII Finału, poświęconego wczesnemu wykrywaniu nowotworów u dzieci, 20 słuchaczy wraz z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji będzie patrolowało ulice Piły. Ponadto ponad 30 słuchaczy zadeklarowało uczestnictwo we wspólnym kwestowaniu z wolontariuszami pilskiego Sztabu WOŚP. Szkoła zorganizuje też swoje ?stoisko kryminalistyczne? wspierając akcję szczytnej zbiórki.

(08.01.09)