Klasy drugie na zajęciach praktycznych

Data publikacji 14.06.2011

Uczniowie klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile, po raz kolejny gościli na zajęciach praktycznych w naszej Szkole. Tym razem były to zajęcia, na których licealiści zapoznali się z ...

Klasy drugie na zajęciach praktycznych Uczniowie klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile, po raz kolejny gościli na zajęciach praktycznych w naszej Szkole. Tym razem były to zajęcia, na których licealiści zapoznali się z budową pałki służbowej typu Tonfa oraz poznali zasady jej noszenia, sposoby trzymania i wyciągania.

Następnie uczniowie przystąpili, pod nadzorem instruktora Krzysztofa Plombona, do ćwiczenia podstawowych technik z użyciem tej pałki. Ćwiczenie umiejętności praktycznych było wspaniałą zabawą dla uczniów, którzy jednoznacznie przyznali, że zajęcia wywarły na nich duże wrażenie i przybliżyły im naukę sztuki policyjnej.

Klasy drugie na zajęciach praktycznych Klasy drugie na zajęciach praktycznych Klasy drugie na zajęciach praktycznych Klasy drugie na zajęciach praktycznych

(31.10.08)