Czas do służby

Data publikacji 14.06.2011

Ostatnie dwa dni to czas podsumowań i pożegnań. Wczoraj 39, dzisiaj 87 absolwentów szkolenia podstawowego zakończyło egzaminem pobyt w jednostce szkoleniowej i udało się do jednostek macierzystych.

Czas do służby Ostatnie dwa dni to czas podsumowań i pożegnań. Wczoraj 39, dzisiaj 87 absolwentów szkolenia podstawowego zakończyło egzaminem pobyt w jednostce szkoleniowej i udało się do jednostek macierzystych. Czas do służby Od jutra czeka na nich odpowiedzialna i wymagająca służba. W trakcie kilkumiesięcznego pobytu czas poświęcili nie tylko na naukę i doskonalenie umiejętności, ale także na aktywność sportową i działalność wolontaryjną. To dla nas wypróbowani partnerzy, których dzisiaj tracimy ? zyskują natomiast jednostki terenowe i ? w końcowym efekcie ? każdy obywatel.

Czas do służby Czas do służby Czas do służby Czas do służby

(30.10.08)