SHALOM znaczy pokój

Data publikacji 14.06.2011

Niezapomnianą atmosferę stworzyli muzycy, którzy w auli Szkoły zaprezentowali instrumentalne utwory klezmerskie oraz dawne i nowe pieśni w języku hebrajskim. Dzięki występowi zespołu SHALOM z Poznania, ...

SHALOM znaczy pokój Niezapomnianą atmosferę stworzyli muzycy, którzy w auli Szkoły zaprezentowali instrumentalne utwory klezmerskie oraz dawne i nowe pieśni w języku hebrajskim. Dzięki występowi zespołu SHALOM z Poznania, zaproszeni goście, kadra oraz słuchacze mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu z kulturą żydowską. SHALOM znaczy pokój Publiczność bawiła się znakomicie, klaszcząc w rytm śpiewanych pieśni oraz śmiejąc się z mądrych i niezwykle celnych dowcipów. Za swój wspaniały i pogodny występ muzycy otrzymali owację na stojąco. Koncertowi towarzyszyło otwarcie w Galerii Sztuki AKWARIUM, wystawy ?Cmentarze żydowskie w Wielkopolsce?.

SHALOM znaczy pokój Zespół SHALOM powstał 2000 roku przy Towarzystwie Przyjaźni Polsko ? Izraelskiej w Poznaniu. Jego członkowie to ludzie z pasją, talentem i kreatywnością. SHALOM znaczy pokój Muzycy inspirują się tradycyjną muzyka żydowską nadając swoim występom ciepły i radosny charakter. Zespół koncertuje w wielu miastach Polski, uczestniczy w programach telewizyjnych, nagraniach radiowych i studyjnych. Wszędzie przyjmowany jest z ogromnym entuzjazmem i uznaniem. Dzieje się tak za sprawą piękna muzyki jaką wykonuje, wysokiego poziomu artystycznego muzyków oraz radości jaką przynosi każdy ich występ. Bo przecież SHALOM znaczy pokój.

SHALOM znaczy pokój SHALOM znaczy pokój SHALOM znaczy pokój SHALOM znaczy pokój

(29.10.08)