Nowy samorząd

Data publikacji 14.06.2011

Słuchacze Szkoły wybrali swój nowy samorząd. Przewodniczącą została post. Marzena Mierzwiak (komp. V). W pracy będą ją wspierać: zastępca ? post. Adam Mokrzycki (komp. V), ...

Nowy samorząd Słuchacze Szkoły wybrali swój nowy samorząd. Przewodniczącą została post. Marzena Mierzwiak (komp. V). W pracy będą ją wspierać: zastępca ? post. Adam Mokrzycki (komp. V), sekretarz ? post. Beata Budzyń (komp. III) oraz członek samorząd ? post. Mariusz Purzycki (komp. V).

Samorząd szkolny nie tylko reprezentuje słuchaczy w kontaktach z Komendantem Szkoły ale również angażuje się w wiele działań społecznych i charytatywnych (m. in. współpraca z Caritas, opieka nad mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie, honorowe krwiodawstwo, współpraca z klasami policyjnymi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile).

Z przedstawicielami słuchaczy spotkali się Komendant Szkoły mł. insp. Jerzy Powiecki oraz Zastępca Komendanta insp. Witold St. Majchrowicz.

Komendant podziękował za pracę na rzecz Szkoły dotychczasowej przewodniczącej samorządu post. Annie Biniak oraz jej zastępczyni post. Esterze Bartol ? słuchaczkom kompanii I, ofiarując im kwiaty.

Nowy samorząd Nowy samorząd Nowy samorząd

(27.10.08)