Szkolenie kierowców

Data publikacji 14.06.2011

Wykładowcy Zakładu Prewencji oraz Zakładu Taktyki i Technik Interwencji przeprowadzili w minioną sobotę szkolenie dla kierowców Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile ...

Szkolenie kierowców Wykładowcy Zakładu Prewencji oraz Zakładu Taktyki i Technik Interwencji przeprowadzili w minioną sobotę szkolenie dla kierowców Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile w zakresie samoobrony oraz podstaw psychologicznych i prawnych samoobrony.

Podinsp. Mariusz Macierzyński omówił zagadnienia dotyczące reakcji człowieka na sytuację zagrożenia, zasady i sposoby zachowania się wobec osób agresywnych, będących pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie, natomiast asp. szt. Waldemar Lijewski i mł. asp. Krzysztof Plombon zaprezentowali (pokaz w autobusie komunikacji miejskiej) sposoby reagowania w stosunku do agresywnych lub będących pod wpływem alkoholu pasażerów. Przekazana wiedza, a także umiejętność właściwej reakcji wpłyną z pewnością na podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracy kierowców autobusów, wśród których aż 14 procent stanowią kobiety.

Szkolenie kierowców Szkolenie kierowców Szkolenie kierowców Szkolenie kierowców

(27.10.08)