Pierwsze lody przełamane

Data publikacji 08.06.2011

W miniony poniedziałek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im Marii Grzegorzewskiej w Pile odbyły się zajęcia integracyjne, w trakcie których dzieci z tego ośrodka ...

Pierwsze lody przełamane W miniony poniedziałek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im Marii Grzegorzewskiej w Pile odbyły się zajęcia integracyjne, w trakcie których dzieci z tego ośrodka poznawały przedstawicieli zawodów mundurowych.

Dzieci chętnie brały udział w pogadance o ważnej roli i trudach służby policjanta, przeprowadzonej przez podinsp. Annę Podgórską - wykładowcę Zakładu Taktyki Postępowań Przygotowawczych. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak mundur i wyposażenie policyjne.

Miejmy nadzieję, że spotkanie będzie procentowało zaufaniem i sympatią ze strony dzieci do funkcjonariuszy Policji.

Pierwsze lody przełamane Pierwsze lody przełamane Pierwsze lody przełamane

(03.06.08)

Powrót na górę strony