Zwycięstwo po raz trzeci

Data publikacji 08.06.2011

W dniu 8 maja br., jak co roku, Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie zorganizował z okazji obchodzonego w maju Święta Straży Granicznej Otwarte zawody strzeleckie...

Zwycięstwo po raz trzeci W dniu 8 maja br., jak co roku, Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie zorganizował z okazji obchodzonego w maju Święta Straży Granicznej Otwarte zawody strzeleckie o Puchar Komendanta COSSG. W zawodach wzięło udział 14 trzyosobowych drużyn reprezentujących Straż Graniczną, Policję, ABW, Wojsko, Marynarkę Wojenną, Służbę Więzienną. Gościem specjalnym zawodów była reprezentacja Czeskiej Średniej Szkoły Policji w Holesovie. Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach: strzelaniu dokładnym i dynamicznym.

Zwycięstwo po raz trzeci Koszalin okazał się po raz kolejny bardzo szczęśliwy dla naszej drużyny, która odniosła duży sukces i zwyciężyła trzeci raz z rzędu. Szkołę Policji w Pile reprezentowali: asp.szt. Andrzej Kwiatkowski, asp.szt. Sławomir Jurczyński, asp. Adam Zieleniewski.

Czołowe miejsca w klasyfikacji drużynowej zajęli:

  • I miejsce Szkoła Policji w Pile - 518 pkt.
  • II miejsce Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie - 497 pkt.
  • III miejsce Czeska Średnia Szkoła Policji w Holesovie - 471 pkt.
  • IV miejsce Szkoła Policji w Słupsku - 427 pkt.
  • V miejsce Centralny Ośrodek Szkolenia SG w Koszalinie - 427 pkt.
  • VI miejsce Zakład Karny Wierzchowo - 403 pkt.

Zwycięstwo po raz trzeci Indywidualnie 3 miejsce wywalczył asp.szt. Andrzej Kwiatkowski, 4 miejsce zajął asp.szt. Sławomir Jurczyński, a na 10 miejscu uplasował się asp. Adam Zieleniewski. Puchary i dyplomy najlepszym drużynom i zawodnikom wręczył Komenndant COSS płk SG Przemysław Schielke.

(09.05.08)

Powrót na górę strony