Warsztaty w COSSG w Koszalinie

Data publikacji 08.06.2011

Od ubiegłego czwartku do niedzieli dwóch wykładowców Szkoły Policji w Pile: podinsp. Wojciech Thiel i podinsp. Zbigniew Bogusz prowadziło zajęcia dla członków Studenckiego Koła ...

Warsztaty w COSSG w Koszalinie Od ubiegłego czwartku do niedzieli dwóch wykładowców Szkoły Policji w Pile: podinsp. Wojciech Thiel i podinsp. Zbigniew Bogusz prowadziło zajęcia dla członków Studenckiego Koła Kryminalistyków z Uniwersytetu Łódzkiego w obiektach Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie.

Podczas warsztatów studenci zapoznali się z historią COSSG w Koszalinie, wysłuchali wykładu dotyczącego fałszowania dokumentów i sprawdzili swoje umiejętności na strzelnicy.

Po przejeździe do Unieścia, gdzie swoje obiekty ma również COSSG, uczestnicy wzięli udział w symulacji przeszukania pomieszczeń oraz wykonywali czynności związane z kryminalistycznym badaniem miejsca zdarzenia. W przeddzień zakończenia warsztatów, studenci wysłuchali wykładu kierownika Zakładu Kryminalistyki Uniwersytetu Łódzkiego, prof. Bogusława Sygita i znanego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa, a także kształcili swoje umiejętności w zakresie wypełniania karty daktyloskopijnej.

Było to kolejne udane przedsięwzięcie współpracy Szkoły Policji w Pile z Uniwersytetem Łódzkim i COSSG w Koszalinie.

Warsztaty w COSSG w Koszalinie Warsztaty w COSSG w Koszalinie Warsztaty w COSSG w Koszalinie Warsztaty w COSSG w Koszalinie

(12.05.08)