Znaki drogowe i odblaskowe

Data publikacji 14.06.2011

Sympatyczną piosenką o kolorowych znakach drogowych w wykonaniu uczniów klasy Id ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile, rozpoczęła się uroczystość rozdania nagród w dwóch konkursach: ?Jestem widoczny na drodze? ...

Znaki drogowe i odblaskowe Sympatyczną piosenką o kolorowych znakach drogowych w wykonaniu uczniów klasy Id ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile, rozpoczęła się uroczystość rozdania nagród w dwóch konkursach: ?Jestem widoczny na drodze? oraz ?Bezpieczny Trzecioklasista?. Oba konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Honorowy patronat nad pierwszym objęła Komanda Powiatowa Policji w Pile, z kolei opiekunem drugiego została nasza Szkoła. Znaki drogowe i odblaskowe Wykładowcy z Zakładu Prewencji ? podinsp. Mariusz Macierzyński, nadkom. Jacek Czechowski i mł. asp. Artur Kulczak nie tylko wspierali młodych uczestników, ale także zaprezentowali pokaz kierowania ruchem drogowym i zasiadali w komisji konkursowej.

W holu Pilskiego Domu Kultury można podziwiać wystawę pokonkursową wyróżnionych prac.

Znaki drogowe i odblaskowe Znaki drogowe i odblaskowe Znaki drogowe i odblaskowe Znaki drogowe i odblaskowe
Znaki drogowe i odblaskowe Znaki drogowe i odblaskowe Znaki drogowe i odblaskowe Znaki drogowe i odblaskowe

(25.04.08)

Powrót na górę strony