Po sąsiedzku

Data publikacji 14.06.2011

Kontynuując dobrą tradycję współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy, zakończyliśmy wspólne przedsięwzięcie szkoleniowe skierowane do policjantów pionu operacyjno-rozpoznawczego ...

Po sąsiedzku Kontynuując dobrą tradycję współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy, zakończyliśmy wspólne przedsięwzięcie szkoleniowe skierowane do policjantów pionu operacyjno-rozpoznawczego województwa kujawsko-pomorskiego. Rozpoznanie i infiltracja środowiska przestępczego, zwłaszcza zorganizowanych grup, jest zadaniem bardzo trudnym i wymagającym odpowiedniej wiedzy, przygotowania, doświadczenia oraz ludzi, którzy są w stanie sprostać takiemu wyzwaniu. W warsztatach wzięli udział przedstawiciele Wydziału Kryminalnego i Wydziału Wywiadu Kryminalnego KWP oraz Centralnego Biura Śledczego.

(28.03.08)