Dochodzeniowcy

Data publikacji 14.06.2011

W wiosennej atmosferze zakończyli wczoraj Kurs specjalistyczny dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze. 75 policjantów, zwanych popularnie "dochodzeniowcami" ...

Dochodzeniowcy W wiosennej atmosferze zakończyli wczoraj Kurs specjalistyczny dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze. Dochodzeniowcy 75 policjantów, zwanych popularnie "dochodzeniowcami", przez prawie trzy miesiące realizowało trudny i obszerny program, który koncentrował się na specyfice prowadzenia postępowania przygotowawczego. Na egzaminie kończącym szkolenie "pazur" pokazała piękniejsza część kursantów - najwyższe oceny uzyskały policjantki: post. Beata Szymków i st. post. Barbara Pajda. Dochodzeniowcy Czas spędzony w Szkole dzielili między naukę i aktywny wypoczynek, uczestnicząc w wielu imprezach sportowych. Znaleźli także czas na honorowe krwiodawstwo. Wraz z zakończonym kursem tracimy jeden z filarów zespołu muzycznego "Awans" - świetnego gitarzystę st. post. Jarosława Ochęckiego. Cóż, coś się kończy, coś zaczyna. Dziękujemy i gratulujemy, życząc wszystkim wielu sukcesów!

Dochodzeniowcy Dochodzeniowcy Dochodzeniowcy Dochodzeniowcy

(28.03.08)