Rocznica powrotu do Macierzy

Data publikacji 15.06.2011

W 63. rocznicę powrotu Piły do Macierzy, pod pomnikiem upamiętniającym 1000-lecie Polski, odbyły się uroczyste obchody. W ceremonii wzięli udział przedstawiciele władz ...

Rocznica powrotu do Macierzy W 63. rocznicę powrotu Piły do Macierzy, pod pomnikiem upamiętniającym 1000-lecie Polski, odbyły się uroczyste obchody. W ceremonii wzięli udział przedstawiciele władz rządowych i samorządowych powiatu pilskiego, przedstawiciele wojska i straży pożarnej, przedstawiciele pilskich szkół i organizacji pozarządowych. W uroczystościach uczestniczyła także delegacja oraz kompania honorowa Szkoły Policji w Pile.

Rocznica powrotu do Macierzy Rocznica powrotu do Macierzy Rocznica powrotu do Macierzy Rocznica powrotu do Macierzy

(15.02.08)

Powrót na górę strony