Dwie korony

Data publikacji 15.06.2011

Dzisiejsze przedpołudnie stanowiło ukoronowanie półrocznego szkolenia dla 137 słuchaczy kursu podstawowego. Od 7 sierpnia ubiegłego roku dokładali wszelkich starań, ...

Dwie korony Dzisiejsze przedpołudnie stanowiło ukoronowanie półrocznego szkolenia dla 137 słuchaczy kursu podstawowego. Od 7 sierpnia ubiegłego roku dokładali wszelkich starań, aby dogłębnie i ? co najważniejsze ? skutecznie opanować policyjne abecadło. Cel osiągnęli. Sześciu z nich ukończyło szkolenie z wyróżnieniem:

Dwie korony

• post. Kazimierz Bogusławski
  • post. Wojciech Bogusławski
  • post. Marcin Kopel
  • post. Marcin Kowalczyk
  • post. Maciej Kuliczkowski
  • post. Daniel Woźniak

Dwie korony Swój czas dzielili nie tylko pomiędzy obowiązki związane z nauką. Okres ich pobytu to także praca społeczna, w tym między innymi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, honorowe krwiodawstwo, udział w działaniach profilaktycznych związanych z akcją ?Profilaktyka a Teatr? i wiele innych. Stąd też drugie ukoronowanie ? III miejsce dla Szkoły Policji w Pile w Gali Wolontariatu. Statuetka Nagrody pozostanie w Szkole, ale tytuł jest Ich. Dziękujemy za 6 miesięcy współpracy ? życzymy owocnej służby!

Dwie korony Dwie korony Dwie korony Dwie korony

(18.02.08)