Wyciągajmy wnioski z cudzych doświadczeń

Data publikacji 15.06.2011

Szok i łzy wzruszenia towarzyszyły wystąpieniu przedstawiciela Stowarzyszenia Pomocy "Arka Noego" na spotkaniu z młodzieżą w Zespole Szkół Technicznych w Jastrowiu. Nasi specjaliści od ...

Uzależnienia Szok i łzy wzruszenia towarzyszyły wystąpieniu przedstawiciela Stowarzyszenia Pomocy "Arka Noego" na spotkaniu z młodzieżą w Zespole Szkół Technicznych w Jastrowiu. Nasi specjaliści od profilaktyki antynarkotykowej: kom. Wioletta Pietrzyk i podinsp. Jarosław Zientkowski również wzięli w nim udział.

Uzależnienia Prowadzący zaprezentował film z autentycznymi relacjami osób uzależnionych od narkotyków oraz opowiedział o własnych przeżyciach. Głos zabrał także leczący się z uzależnienia młody człowiek. Zatrważająca historia narkomana będzie przestrogą dla młodzieży szkół jastrowskich.

Nasi specjaliści spotkali się również z nauczycielami i pedagogami szkół z gminy Jastrowie i służyli radą w rozwiązywaniu problemów związanych z uzależnieniami wśród dzieci i młodzieży.

Uzależnienia Uzależnienia Uzależnienia Uzależnienia

(20.02.08)

Powrót na górę strony