Podwładni Aresa

Data publikacji 15.06.2011

Jak wiadomo każda armia sztabem stoi. Nie inaczej dzieje się to w Policji. Od jakości i przygotowania struktur sztabowych zależy funkcjonowanie całego skomplikowanego ...

Kurs Kurs Jak wiadomo każda armia sztabem stoi. Nie inaczej dzieje się to w Policji. Od jakości i przygotowania struktur sztabowych zależy funkcjonowanie całego skomplikowanego organizmu. Szkoła Policji w Pile po raz pierwszy jest gospodarzem szkolenia dla policjantów wykonujących zadania obronne w jednostkach Policji. 13 ?bogów wojny? w trakcie dziewięciodniowego szkolenia zgłębia i doskonali planowanie przedsięwzięć Kurs podejmowanych przez Policje w stanach nadzwyczajnych i kryzysowych. Ze względu na specyfikę tematu zajęcia prowadzą etatowi funkcjonariusze Sztabów Komend Wojewódzkich Policji i nauczyciele Szkoły. Życzymy im, aby istota ich służby nigdy nie musiała być wykorzystywana w praktyce.

(26.02.08)