Trzy białe pyry

Data publikacji 15.06.2011

Poznańskie wydanie Gazety Wyborczej od 13 lat przyznaje PYRY TYGODNIA ? białe (za ?dobre uczynki?), czarne (wiadomo). Przyznawane pyry raz w roku zostają podliczone, by tym, którzy uzbierali ich najwięcej wręczyć...

Trzy białe pyry Poznańskie wydanie Gazety Wyborczej od 13 lat przyznaje PYRY TYGODNIA ? białe (za ?dobre uczynki?), czarne (wiadomo). Przyznawane pyry raz w roku zostają podliczone, by tym, którzy uzbierali ich najwięcej wręczyć Białą i Czarną Pyrę Roku. Jest nam niezwykle miło powiadomić, że nasza Szkoła otrzymała w tym plebiscycie aż 3 białe pyry! Przyznano je nam dzięki wielkim sercom naszych policjantów ? woluntariuszy, z dopiskiem: ?Szkole gratulujemy słuchaczy, będą z nich dobrzy policjanci - widać, że lubią pomagać innym?.

(05.02.08)