"Ja oddaję, Ty oddajesz, Oni żyją"

Data publikacji 12.07.2011

"Ja oddaję, Ty oddajesz, Oni żyją" pod takim hasłem odbyła się zbiórka krwi, w której wzięli udział członkowie Klubu HDK PCK "eRka" przy Szkole Policji w Pile. Akcję zorganizowano ...

Ja oddaję, Ty oddajesz, Oni żyją "Ja oddaję, Ty oddajesz, Oni żyją" pod takim hasłem odbyła się zbiórka krwi, w której wzięli udział członkowie Klubu HDK PCK "eRka" przy Szkole Policji w Pile. Akcję zorganizowano w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile. Razem ze studentami i pracownikami uczelni oraz dzięki wszystkim ludziom dobrej woli, zebrano 27,5 litra krwi.

Ja oddaję, Ty oddajesz, Oni żyją Ja oddaję, Ty oddajesz, Oni żyją Ja oddaję, Ty oddajesz, Oni żyją Ja oddaję, Ty oddajesz, Oni żyją

(17.01.08)

Powrót na górę strony