Nowe wyzwanie

Data publikacji 15.06.2011

Nowy Rok to nowe wyzwania, nowe plany i nowe dokonania. Nie inaczej dzieje się na niwie szkoleniowej. Przed nami czas podsumowania ubiegłorocznych osiągnięć i porażek, jednak czas, ...

Nowe wyzwania Nowy Rok to nowe wyzwania, nowe plany i nowe dokonania. Nie inaczej dzieje się na niwie szkoleniowej. Przed nami czas podsumowania ubiegłorocznych osiągnięć i porażek, jednak czas, w tym drugim znaczeniu, nie zatrzymał się - proces szkolenia policyjnych kadr trwa. Dzisiaj 75 słuchaczy kursu dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze rozpoczęło trzymiesięczne zmagania z materiałem do opanowania. To pierwszy taki kurs realizowany w naszej Szkole. To nie jedyne nowum. Przełom roku był okresem nowelizacji i wdrażania wielu nowych programów, w tym programu szkolenia podstawowego. Znacznym przemianom uległo także doskonalenie zawodowe, które ma na celu utrzymanie wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności. Czas bowiem jest nieubłagany?

Nowe wyzwania Nowe wyzwania Nowe wyzwania Nowe wyzwania

(07.01.08)