Barwy samotności

Data publikacji 15.06.2011

?Samotność jest przyjemnością dla tych, co jej pragną i męką dla tych, co są do niej zmuszeni? takie motto przyświecało konkursowi ?Barwy samotności? i nowo otwartej wystawie w Galerii Sztuki AKWARIUM.

Barwy samotności ?Samotność jest przyjemnością dla tych, co jej pragną i męką dla tych, co są do niej zmuszeni? takie motto przyświecało konkursowi ?Barwy samotności? i nowo otwartej wystawie w Galerii Sztuki AKWARIUM. Tym razem prezentowane są w niej prace uczniów z Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych nr 2 Pile.

Barwy samotności Jest to już kolejna wystawa organizowana w ramach współpracy między naszymi szkołami. W maju 2007 roku mieliśmy przyjemność obejrzeć dzieła uczniów nadesłane na konkurs ?Życie masz tylko jedno ? nie zmarnuj go?. Obecna wystawa jest tematyczną kontynuacją majowego konkursu.

Barwy samotności Podczas uroczystego spotkania, na które przybyli uczniowie pięciu klas o profilu policyjnym, kadra i kierownictwo obu szkół, zostały wręczone nagrody i wyróżnienia, które otrzymali:

1. Barwy samotności Magdalena Żmudzińska ? kl. II c
  2. Aneta Wysoczańska ? kl. II c
  3. Angelika Neumann ? kl. II b
  4. Kinga Dawidzionek
  5. Sara Kia ? kl. II c
  6. Daria Szews ? kl. II b
  7. Marta Tomaszewska ? kl. II c
  8. Agnieszka Kobus ? kl. II c
  9. Paulina Bukowska ? kl. I b
  10. Karolina Rozpendek ? kl. I b
  11. Agata Głogowska ? kl. II b
  12. Mateusz Malinowski ? kl. II b

Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy oraz gratulujemy talentu, pracowitości i kreatywności.

Barwy samotności Barwy samotności Barwy samotności Barwy samotności

(11.01.08)