Kolejna sala tematyczna

Data publikacji 15.06.2011

Rodzaje narkotyków, ich wygląd oraz przepisy prawne dotyczące przestępczości narkotykowej, to wiedza niezbędna każdemu policjantowi. Od 16 stycznia br. przyswajanie tej wiedzy przez słuchaczy ...

Kolejna sala tematyczna Rodzaje narkotyków, ich wygląd oraz przepisy prawne dotyczące przestępczości narkotykowej, to wiedza niezbędna każdemu policjantowi. Od 16 stycznia br. przyswajanie tej wiedzy przez słuchaczy Szkoły Policji w Pile będzie łatwiejsze dzięki nowej sali dydaktycznej Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej, która w całości została poświecona wspomnianej tematyce. Sala powstała z inicjatywy podinsp. Jarosława Zientkowskiego, który po uzyskaniu akceptacji kierownictwa Szkoły, opracował projekt, wykonał tablice poglądowe i wyposażył salę w materiały dydaktyczne potrzebne do prowadzenia zajęć.

Podinsp. J Zientkowski w Szkole uznawany jest za specjalistę w zakresie narkomanii i zwalczania przestępczości narkotykowej. Wielokrotnie uczestniczył w międzynarodowych szkoleniach dotyczących tej problematyki organizowanych przez Komendę Główną Policji oraz policję francuską i hiszpańską. Ta dziedzina kryminalistyki, stała się dla Niego nie tylko zawodowym hobby, ale też wielką pasją, której oddaje się z pełnym zaangażowaniem, czego dowodem jest np. nowo otwarta sala.

Kolejna sala tematyczna Kolejna sala tematyczna Kolejna sala tematyczna Kolejna sala tematyczna

(18.01.08)