Klasa IIIa w Szkole Policji

Data publikacji 18.06.2011

Dziś odwiedzili nas uczniowie klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile, szkoły z wieloletnią tradycją i piękną historią. Podczas wycieczki goście zwiedzili bibliotekę ...

Klasa IIIa w Szkole Policji Dziś odwiedzili nas uczniowie klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile, szkoły z wieloletnią tradycją i piękną historią. Podczas wycieczki goście zwiedzili bibliotekę wraz z czytelnią, gdzie z ciekawością obejrzeli ruchome regały i fenickie lustra. Z okien biblioteki mogli zobaczyć także "drzewo sandałowe", które później obejrzeli z bliska.

Klasa IIIa w Szkole Policji Uczniowie podziwiali zabytkowe witraże w auli oraz Galerii AKWARIUM, gdzie przygotowywaną jest nowa wystawa.

Następnie podczas zajęć w sali daktoloskopijnej, słuchacze kompanii VI wykonali gościom pamiątkowe odbitki linii papilarnych. Klasa IIIa w Szkole Policji W pomieszczeniach symulacyjnych dzieci zadawały mnóstwo pytań, dotyczących Policji, zagadnień prawa, czy też metod pracy dochodzeniowo-śledczej, a następnie udały się na strzelnicę, gdzie pod czujnym okiem pani instruktor, mogły sprawdzić swoje predyspozycje do zawodu policjanta. Na zakończenie wycieczki, uczniowie wręczyli wspaniały prezent - przepiękną kartkę z podziękowaniami. My też bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Klasa IIIa w Szkole Policji Klasa IIIa w Szkole Policji Klasa IIIa w Szkole Policji Klasa IIIa w Szkole Policji
Klasa IIIa w Szkole Policji Klasa IIIa w Szkole Policji Klasa IIIa w Szkole Policji Klasa IIIa w Szkole Policji

(06.12.07)

Powrót na górę strony