Profilaktyka w szkole

Data publikacji 18.06.2011

Zainspirowani programem PaT ("Profilaktyka a Teatr"), realizowanym przez Gabinet Komendanta Głównego Policji, Szkoła Policji w Pile przeprowadziła podobną inicjatywę w klasach policyjnych ...

ZSP2 Zainspirowani programem PaT ("Profilaktyka a Teatr"), realizowanym przez Gabinet Komendanta Głównego Policji, Szkoła Policji w Pile przeprowadziła podobną inicjatywę w klasach policyjnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile.

ZSP2 Spotkanie, które odbyło się 11 grudnia br. otworzyła ankieta badawcza dotycząca zagrożenia narkomanią w wymienionej szkole. Następnie bardzo ciekawą prelekcję, dotyczącą narkomanii przedstawił podinsp. Jarosław Zientkowski. ZSP2 Spotkanie zakończył zaś spektakl edukacyjno-profilaktyczny "Blackout" przygotowany przez słuchaczy plutonu II kompanii II kierowanych przez kom. Wiolettę Pietrzyk. Dramatyczny finał - obraz śmierci młodego człowieka zniewolonego przez narkotyki wyzwolił silne emocje wśród młodzieży, która nagrodziła występujących burzą oklasków.

ZSP2 ZSP2 ZSP2 ZSP2
ZSP2 ZSP2 ZSP2 ZSP2

(11.12.07)

Powrót na górę strony