PWPW w Szkole

Data publikacji 18.06.2011

13 grudnia br. na zaproszenie Komendanta Szkoły gościliśmy ekspertów z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych...

alt 13 grudnia br. na zaproszenie Komendanta Szkoły gościliśmy ekspertów z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie, którzy przeprowadzili szkolenie poświęcone elementom zabezpieczającym, występujących na dokumentach publicznych. Szkolenie to było skierowane do kadry dydaktycznej Szkoły oraz do słuchaczy kursów doskonalenia zawodowego służby kryminalnej o specjalizacji operacyjno-dochodzeniowej.

alt Współpraca pomiędzy wykładowcami Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej a Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych S.A. została nawiązana podczas konferencji na temat ?Techniczno-kryminalistycznych badań autentyczności dokumentów publicznych?, która odbyła się we wrześniu br. w Poznaniu.

alt Wiedza dotycząca zabezpieczeń występujących na dokumentach publicznych jest niezbędna każdemu policjantowi, gdyż weryfikuje on ich autentyczność już podczas wykonywania podstawowych czynności służbowych, w szczególności legitymowania i kontroli drogowej. Taki też był cel odbytego szkolenia.

ZSP2 ZSP2 ZSP2 ZSP2

(13.12.07)

Powrót na górę strony