Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

Data publikacji 18.06.2011

W dniu 18 grudnia br. odbył się Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, zorganizowany przez Zakład Prewencji, w którym udział wzięli słuchacze Szkoły Policji w Pile.

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym W dniu 18 grudnia br. odbył się Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, zorganizowany przez Zakład Prewencji, w którym udział wzięli słuchacze Szkoły Policji w Pile. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn reprezentujących kompanie I, II, V (dwie drużyny) i VI.

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Celem turnieju było propagowanie rozwoju zawodowego i osobistego słuchaczy, a szczególnie utrwalenie i poszerzenie wiedzy z zakresu ruchu drogowego, rozwijanie umiejętności działania zespołowego, planowania i prognozowania.

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Turniej, stojący pod znakiem wiedzy z zakresu ruchu drogowego i umiejętności poruszania się pojazdem (hulajnoga), po zaciętych zmaganiach wygrała drużyna reprezentująca kompanię I, drugie miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca kompanię V, trzecie miejsce - drużyna reprezentująca kompanię VI.

Na zakończenie turnieju nagrody wręczyli zastępca komendanta ds. dydaktycznych insp. Witold St. Majchrowicz i przewodniczący NSZZ Policjantów podinsp. Wojciech Franczak, a z ramienia organizatora ? podinsp. Mariusza Macierzyński.

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

(19.12.07)