Jest taki dzień

Data publikacji 18.06.2011

?Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku. Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku....? śpiewały przed laty niezapomniane ?Czerwone Gitary?, a ta piękna piosenka powtarzana jest po dziś dzień ...

Wigilia ?Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku. Dzień zwykły dzień, który liczy się od zmroku....? śpiewały przed laty niezapomniane ?Czerwone Gitary?, a ta piękna piosenka powtarzana jest po dziś dzień we wszystkich rozgłośniach radiowych. Nucili ją też pracownicy, kadra i słuchacze Szkoły, którzy przybyli na Spotkanie Wigilijne.

Wigilia Ten wyjątkowy wieczór rozpoczął występ Pani Ewa Czamańskiej, która odczytała wybór poezji związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Jej występowi towarzyszyły najpiękniejsze góralskie kolędy i pastorałki. Następnie goście mieli okazję obejrzeć premierową sztukę pt. ?Narodzenie?, przygotowaną przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile, pod kierunkiem Pani Sylwii Kubicy. Przepiękna gra młodych, utalentowanych aktorów wzbudziła entuzjazm publiczności, która nagrodziła uczniów gorącymi brawami.

Wigilia Następie serdeczne życzenia dla wszystkich obecnych złożył w imieniu Komendanta Szkoły insp. Witold St. Majchrowicz. Do bożonarodzeniowego przesłania dołączył się szkolny Kapelan ks. dr Władysław Nowicki, który pobłogosławił obecnym. Tradycyjne łamanie się opłatkiem przy dźwięku kolęd, towarzyszyło składaniu świątecznych życzeń.

W tych wyjątkowych świątecznych dniach, życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, wiele radości, ciepła i wspaniałej rodzinnej atmosfery w te najpiękniejsze ze Świąt.

Wigilia Wigilia Wigilia Wigilia

(21.12.07)