Błękitne impresje z mundurem w tle

Data publikacji 08.07.2011

"Błękitne impresje z mundurem w tle" taki tytuł nosi nowo otwarta wystawa w Galerii Sztuki AKWARIUM. Tym razem ...

Wystawa "Błękitne impresje z mundurem w tle" taki tytuł nosi nowo otwarta wystawa w Galerii Sztuki AKWARIUM. Tym razem swoje prace (nie tylko impresje i nie tylko w błękicie) prezentują słuchacze Szkoły: post. Magdalena Ogłaza z KMP w Jelenie Górze (kompania II) oraz post. Łukasz Ojak z KMP Wrocław (kompania IV). Wernisaż uświetnił występ aktorki "Młodzieżowego Teatru Dramatycznego" Pani Łucji Szczelczyk, która zadeklamowała wiersz o artystycznych perypetiach pewnego malarza.

Wystawa Podczas wystawy zaprezentowano obrazy olejne malowane na płótnie i desce, przedstawiające martwą naturę, portrety i pejzaże. Podczas wernisażu policyjni artyści chętnie wysłuchiwali uwag, rad, a przede wszystkim komplementów od bardziej doświadczonych malarzy. Wystawa Post. Magdalena Ogłaza maluje od 5 lat. Jej twórczość jest wyrazem przemyśleń, odczuć i spojrzenia na otaczający świat. Swoje prace chętnie oddaje przyjaciołom oraz na aukcje charytatywne. Post. Łukasz Ojak pochodzi z rodziny o artystycznych tradycjach i malowaniem zajmuje się odkąd pamięta. W 2005 roku ukończył Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Do obejrzenia wystawy zapraszamy osoby indywidualne i grupy. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny do szkolnego animatora kultury, pani Anny Fons, tel. (067) 352 21 66.

Wystawa Wystawa Wystawa Wystawa

(07.12.07)