Wspomnienia i radość

Data publikacji 18.06.2011

Obchody Dnia Niepodległości w Szkole Policji w Pile rozpoczęły się od uroczystego spotkania kierownictwa Szkoły z kadrą, pracownikami policji i słuchaczami w auli Szkoły.

Święto niepodległości Obchody Dnia Niepodległości w Szkole Policji w Pile rozpoczęły się od uroczystego spotkania kierownictwa Szkoły z kadrą, pracownikami policji i słuchaczami w auli Szkoły.

Święto niepodległości W czasie spotkania przybliżono historię odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 r. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji mianował przedterminowo na stopień podinspektora Policji nadkom. Zbigniewa Bogusza, wykładowcę Zakładu Taktyki Postępowań Przygotowawczych oraz na stopień aspiranta sztabowego - starszego aspiranta Waldemara Lijewskiego, instruktora Zakładu Taktyki i Technik Interwencji. Nagrodę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dla wyróżniającego się funkcjonariusza otrzymał podinsp. Wojciech Thiel, starszy wykładowca Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia.

Na zakończenie uroczystości delegacje kadry, słuchaczy oraz związków zawodowych policjantów i pracowników policji oraz stowarzyszenia emerytów i rencistów policji złożyły wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniającą poległych policjantów.

Święto niepodległości Święto niepodległości Święto niepodległości Święto niepodległości

(12.11.07)