Mali goście w Szkole

Data publikacji 18.06.2011

Przyjechali do nas ze Skórki, miejscowości oddalonej o 10 minut drogi samochodem od Piły. Mowa o małych uczniach klas I, II i III

Mali goście w Szkole Przyjechali do nas ze Skórki, miejscowości oddalonej o 10 minut drogi samochodem od Piły. Mowa o małych uczniach klas I, II i III Szkoły Podstawowej w Skórce. Podczas wycieczki po Szkole, goście obejrzeli bibliotekę wraz z czytelnią, gdzie zachwyciły ich ruchome regały i fenickie lustra. Następnie podziwiali najnowszą wystawę malarstwa, rzeźby i gobelinów oraz zabytkowe witraże w Galerii AKWARIUM. Poznali również niezwykłą historią budynku Szkoły i ?drzewa sandałowego?. Mali goście w Szkole Później powędrowali do sali daktyloskopijnej, gdzie słuchacze z kompanii VI pobrali gościom odciski palców. Na pamiątkę. W pomieszczeniach symulacyjnych dzieci spotkały słuchaczy II kompanii, którzy zademonstrowali gościom działanie radiotelefonu.

Niebywała gratka czekała na maluchy na zewnątrz, gdzie mogły obejrzeć przygotowany specjalnie dla nich pokaz zatrzymania samochodu. Goście odwiedzili również strzelnicę, na której wysłuchali wykładu o jednostkach broni palnej używanych przez polską Policję. A na strzelnicy pneumatycznej maluchy mogły sprawdzić celność oka.

Mali goście w Szkole Mali goście w Szkole Mali goście w Szkole Mali goście w Szkole

(20.11.07)