Zimowe strzelanie

Data publikacji 18.06.2011

I nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież za oknami trochę śniegu i temperatura poniżej zera jak na tę porę roku przystało. Takie też warunki panowały podczas zawodów ...

Zimowe strzelanie I nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież za oknami trochę śniegu i temperatura poniżej zera jak na tę porę roku przystało. Takie też warunki panowały podczas zawodów strzeleckich zorganizowanych dla słuchaczy, które odbyły się na strzelnicy odkrytej przy ul. Bydgoskiej. A że policjant powinien uczyć się strzelać w każdych warunkach, więc nikt nie narzekał. Wszyscy starali się lokować swoje strzały jak najbliżej środka tarczy, czyli wymarzonej dziesiątki. Najlepiej sztuka ta udała się drużynie kompanii 4 w składzie: Krzysztof Drypa, Marek Mechliński i Damian Samulski, która z wynikiem 235 pkt wyprzedziła drugą drużynę tej kompanii. Małgorzata Taszarek, Robert Bartocha i Piotr Piotrowski wystrzelali tylko o 7 pkt mniej od swoich kolegów. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna kompanii 6 (Paweł Jaros, Piotr Kotlarz, Piotr Parchański) ? 219 pkt. Zwycięska drużyna otrzymała Puchar Komendanta Szkoły.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Robert Bartocha z kompanii 4 z wynikiem 88 pkt. Zwycięzca otrzymał Puchar Kierownika Zakładu Taktyki i Technik Interwencji. Taki sam wynik uzyskał słuchacz z kompanii 2 Stanisław Maciocha przegrywając rywalizację mniejszą liczbą strzelonych dziewiątek. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Drypa z kompanii 4 (83 pkt). Tytuł najlepszej zawodniczki wywalczyła Małgorzata Taszarek z kompanii 4 z wynikiem 80 pkt.

Zimowe strzelanie Zimowe strzelanie Zimowe strzelanie Zimowe strzelanie

(30.11.07)