Wierni rocie ślubowania

Data publikacji 18.06.2011

82 policjantów, którzy zakończyli służbę kandydacką i postanowili kontynuować służbę w Policji, rozpoczęło dzisiaj kurs podstawowy. Uroczystość otwarcia kursu potraktowali bardzo poważnie, ...

Wierni rocie ślubowania 82 policjantów, którzy zakończyli służbę kandydacką i postanowili kontynuować służbę w Policji, rozpoczęło dzisiaj kurs podstawowy. Uroczystość otwarcia kursu potraktowali bardzo poważnie, pomni przypomnianych słów roty ślubowania: "świadom podejmowanych obowiązków policjanta". Te obowiązki to między innymi pilna nauka. Bądź co bądź ukończenie kursu podstawowego warunkuje możliwość podjęcia dalszej służby, poza tym od efektów tego szkolenia zależy poziom profesjonalizmu w codziennej służbie.

Wierni rocie ślubowania Żal może budzić tylko jeden element - kurs kończy się 8 marca, a wśród słuchaczy nie ma ani jednej policjantki

Ku kolejnemu szczeblowi policyjnej edukacji w dniu wczorajszym sięgnęło 20 słuchaczy, którzy zainaugurowali szkolenie dla policjantów o specjalizacji operacyjno-dochodzeniowej. To szkolenie jest nastawione na kształcenie specjalistycznej wiedzy i umiejętności z zakresu pracy wykrywczej.

Wierni rocie ślubowania Wierni rocie ślubowania Wierni rocie ślubowania Wierni rocie ślubowania

(27.11.07)