Celne oko i pewna ręka

Data publikacji 18.06.2011

Takie cechy, a do tego jeszcze spokój i opanowanie zaprezentowała drużyna Zakładu Taktyki Postępowań Przygotowawczych i z wynikiem 203 pkt. zajęła 1 miejsce w zawodach strzeleckich funkcjonariuszy, ...

Celne oko i pewna ręka Takie cechy, a do tego jeszcze spokój i opanowanie zaprezentowała drużyna Zakładu Taktyki Postępowań Przygotowawczych i z wynikiem 203 pkt. zajęła 1 miejsce w zawodach strzeleckich funkcjonariuszy Szkoły Policji w Pile, które zostały rozegrane na strzelnicy krytej w dniu 22 listopada br. Zwycięzcy startujący w składzie: Anna Podgórska, Marek Rychel i Krzysztof Sawicki zdobyli Puchar Komendanta Szkoły. Celne oko i pewna ręka Solidny trening strzelecki opłacił się drużynie Wydziału Dowodzenia (Donat Budzyń, Grzegorz Kuziemski, Mirosław Rżanek), która okazała się gorsza od zwycięzców tylko o 3 punkty. Na wysokim trzecim miejscu (196 pkt.) uplasowała się drużyna Wydziału Zaopatrzenia i Transportu (Dariusz Piekut, Marek Rzepecki, Jacek Wołyniec). Kolejne miejsca zajęli: 4. Zakład Prewencji (186 pkt.), 5. Zakład Taktyki i Technik Interwencji (182 pkt.), 6. Zakład Taktyki i Techniki Kryminalistycznej (156 pkt.), 7. Wydział Metodyki i Organizacji Szkolenia (133 pkt.), 8. Sekcja Ochrony Informacji Niejawnych (118 pkt), 9. Wydział Łączności i Informatyki (113 pkt), 10. Wydział Prezydialny (99 pkt).

Celne oko i pewna ręka Indywidualnie najlepszy wynik zawodów (86 pkt.) uzyskał Wiesław Leszczyszyn (ZP) i wywalczył Puchar Kierownika Zakładu Taktyki i Technik Interwencji. Kolejne lokaty zajęli: 2. Dariusz Piekut (WZiT)-83 pkt., 3. Grzegorz Kuziemski (WD)-82 pkt., 4. Andrzej Harenda (ZTiTI)-79 pkt.,5. Marek Rychel (ZTPP)-78 pkt., 6. Artur Godlewski (WMiOS)-74 pkt.. Spośród kobiet najcelniej strzelała Anna Podgórska (ZTPP)-56 pkt., która zdobyła Puchar ufundowany przez instruktorów szkolenia strzeleckiego.

Celne oko i pewna ręka Celne oko i pewna ręka Celne oko i pewna ręka Celne oko i pewna ręka