Stop kradzieżom

Data publikacji 18.06.2011

Przestępczość samochodowa była tematem warsztatów szkoleniowych, które odbyły się w dniach 22 ? 23 listopada br. w Szkole Policji w Pile. Przewodnim motywem warsztatów było zapobieganie ...

Warsztaty - przestępczość samochodowa Przestępczość samochodowa była tematem warsztatów szkoleniowych, które odbyły się w dniach 22 ? 23 listopada br. w Szkole Policji w Pile. Przewodnim motywem warsztatów było zapobieganie i zwalczanie przestępczości samochodowej.

Warsztaty - przestępczość samochodowa W szkoleniu udział wzięli przedstawiciele Komendy Głównej Policji, szkół i jednostek terenowych policji oraz Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie.

Warsztaty - przestępczość samochodowa Celem warsztatów było wzbogacenie wiedzy oraz wymiana doświadczeń i poglądów w zakresie zwalczania tego typu przestępczości. Prelegenci zwracali szczególną uwagę na specyfikę przestępczości samochodowej, fikcyjne kradzieże i wyłudzenia odszkodowań, aspekty pracy operacyjnej oraz wykorzystanie analizy kryminalnej w prowadzonych sprawach.

W podsumowaniu warsztatów wskazano na potrzebę ścisłej współpracy i wymiany informacji pomiędzy jednostkami policji.

Warsztaty - przestępczość samochodowa Warsztaty - przestępczość samochodowa Warsztaty - przestępczość samochodowa Warsztaty - przestępczość samochodowa

(23.11.07)