Wielkie strzelanie

Data publikacji 18.06.2011

Na obiektach UKS ?Tarcza? odbyły się 12 października br. zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Głównego Policji. Zawody zgromadziły na starcie 21 drużyn z całego kraju, reprezentujących jednostki...

Warsztaty Na obiektach UKS ?Tarcza? odbyły się 12 października br. zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Głównego Policji. Zawody zgromadziły na starcie 21 drużyn z całego kraju, reprezentujących jednostki Policji, Biura Ochrony Rządu, Straży Pocztowej i firm ochrony mienia.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna KWP w Poznaniu z wynikiem 776 pkt, dalej uplasowały się drużyny KWP w Gdańsku I ustępując jedynie o 6 pkt i KWP w Katowicach, która zdobyła 754 pkt. Kolejne miejsca tuż za podium zajęły drużyny Szkoły Policji w Katowicach i Szkoły Policji w Pile, zdobywając odpowiednio 734 i 705 pkt. Klasyfikacji indywidualna przedstawia się następująco:

1. Robert Hanas ? 270 pkt
  2. Adam Krakowczyk ? 269 pkt
  3. Zenon Schulz ? 268 pkt

Pomimo ostrej rywalizacji zawody odbywały się w przyjacielskiej atmosferze, a strzelcy umówili się na spotkanie w przyszłym roku, tym razem w Pile. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.