Turniej koszykówki

Data publikacji 18.06.2011

W środowe popołudnie w szkolnej hali sportowej odbył się Turniej Piłki Koszykowej. Zawody zostały zorganizowane przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji.

Turniej koszykówki W środowe popołudnie w szkolnej hali sportowej odbył się Turniej Piłki Koszykowej. Zawody zostały zorganizowane przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem każdy z każdym. Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie sportowym, a wola walki zawodników była imponująca.

Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

Turniej koszykówki I miejsce zdobyła reprezentacja kompanii 3 w składzie: Magda Naborczyk (kapitan), Bartłomiej Majchrzak, Robert Kuśmierczak, Mariusz Bartyla, Piotr Idzi, Andrzej Zubin, Mariusz Gołąb, Arkadiusz Kurowski, Piotr Morawiec.

II miejsce wywalczyła reprezentacja kompanii 5, III miejsce zajęła reprezentacja kompanii 2, a miejsce IV przypadło reprezentacji kadry Szkoły.

Wszystkim zespołom wręczone zostały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy turnieju otrzymali dodatkowo nagrody rzeczowe.

Turniej koszykówki Turniej koszykówki Turniej koszykówki Turniej koszykówki

(18.10.07)