Ramię w ramię

Data publikacji 18.06.2011

Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu gościł po raz kolejny uczestników warsztatów dla młodzieży szkolnej pod nazwą ?Zero tolerancji dla przemocy w szkole?.

lubliniec Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu gościł po raz kolejny uczestników warsztatów dla młodzieży szkolnej pod nazwą ?Zero tolerancji dla przemocy w szkole?.

lubliniec Spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele szkół Policji w Pile i Katowicach, prokuratury, Straży Granicznej i innych organizacji propagujących bezpieczeństwo oraz walkę z patologiami, jest wspólna inicjatywą Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 w Lublińcu, Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Śląska Grupa Wojewódzka IPA region Lubliniec oraz Starosty Powiatu Lublinieckiego.Prelegenci spotkali się również z nauczycielami, wychowawcami, a także przedstawicielami władz samorządowych.

lubliniec lubliniec lubliniec lubliniec

(30.11.07)