Przyszli policjanci? - Festyn "Przywitanie Jesieni"

Data publikacji 18.06.2011

Zaczęło się niewinnie. Najpierw pokaz umiejętności psów służbowych z Komendy Powiatowej Policji w Pile. Później nadszedł czas na mocniejsze uderzenie i pokaz technik ...

Festyn - Przywitanie Jesieni Zaczęło się niewinnie. Najpierw pokaz umiejętności psów służbowych z Komendy Powiatowej Policji w Pile. Później nadszedł czas na mocniejsze uderzenie i pokaz technik interwencji w wykonaniu słuchaczy kompanii V. Następnie wizyta w salach oględzinowych, pamiątkowa daktyloskopia, szkolna strzelnica, po obejrzeniu której wszyscy zwiedzający byli przekonani, że w przyszłości zostaną policjantami. A później już tylko wspaniała zabawa w auli oraz nagrody, niespodzianki i gratulacje za osiągnięte wyniki w przygotowanych konkursach. Na koniec pyszna grochówka w szkolnej stołówce.

Takie właśnie atrakcje czekały na dzieci z pilskiego CARITAS Centrum Charytatywno-Opiekuńczego p.w. Matki Boskiej z Lourdes, które uczestniczyły w Festynie "Przywitanie Jesieni" w Szkole Policji w Pile. Impreza została zorganizowana przy pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wszystkie dzieci (ponad 100) bawiły się razem ze słuchaczami i słuchały przygotowanych dla niech prelekcji o pracy polskiej Policji oraz historii Szkoły i jej zabytkowego budynku; historii tym bardziej ciekawej, że w każdym z odwiedzanych miejsc, czekała na dzieci miła niespodzianka.

Festyn - Przywitanie Jesieni Festyn - Przywitanie Jesieni Festyn - Przywitanie Jesieni Festyn - Przywitanie Jesieni

(24.10.07)