Wszystkie dzieci są nasze

Data publikacji 12.07.2011

W trosce o chore maluchy słuchacze pilskiej Szkoły Policji w Dniu Dziecka oddali honorowo krew. Aula Szkoły zamieniła się w punkt krwiodawstwa, w którym ...

Wszystkie dzieci są nasze W trosce o chore maluchy słuchacze pilskiej Szkoły Policji w Dniu Dziecka oddali honorowo krew. Aula Szkoły zamieniła się w punkt krwiodawstwa, w którym 88 policjantów odbywających szkolenie i wykładowcy oddali ponad 35 litrów krwi. To już kolejna taka inicjatywa honorowych krwiodawców z pilskiej Szkoły. Tylko w tym roku oddali oni ponad 70 litrów krwi, dzieląc się z potrzebującymi tym najcenniejszym lekiem.

Wszystkie dzieci są nasze Wszystkie dzieci są nasze Wszystkie dzieci są nasze Wszystkie dzieci są nasze
Wszystkie dzieci są nasze Wszystkie dzieci są nasze Wszystkie dzieci są nasze Wszystkie dzieci są nasze
Wszystkie dzieci są nasze Wszystkie dzieci są nasze Wszystkie dzieci są nasze Wszystkie dzieci są nasze

(01.06.07)

Powrót na górę strony