Dzień Dziecka w DPS Rzadkowo

Data publikacji 12.07.2011

W przeddzień święta wszystkich dzieci, ponad 40 słuchaczy Szkoły odwiedziło Dom Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Była to bardzo wzruszająca ...

Wizyta w Rzadkowie W przeddzień święta wszystkich dzieci, ponad 40 słuchaczy Szkoły odwiedziło Dom Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Była to bardzo wzruszająca uroczystość. Ponad 60 pensjonariuszy przywitało gorąco swoich gości. Podczas wizyty słuchacze 3 i 5 kompanii troskliwie zajmowali się swoimi podopiecznymi. Grali z nimi w piłkę, rysowali, piekli kiełbaski i bawili się na dyskotece. Zwiedzili także DPS i podziwiali prace wykonane przez pensjonariuszy. Dzięki specjalnie zorganizowanej zbiórce ludzi dobrej woli pracujących w naszej Szkole, słuchacze - wolontariusze obdarowali podopiecznych kolorowymi zabawkami i słodyczami, sprawiając tym ogromną radość. Na zakończenie pełnego dobrych emocji i wzruszeń dnia, wychowankowie pożegnali nas niezwykle ciepło. Dziękujemy wszystkim za wielkie serca!

Wizyta w Rzadkowie Wizyta w Rzadkowie Wizyta w Rzadkowie Wizyta w Rzadkowie
Wizyta w Rzadkowie Wizyta w Rzadkowie Wizyta w Rzadkowie Wizyta w Rzadkowie

(31.05.07)

Powrót na górę strony