Mistrzostwa Szkoły w piłce halowej

Data publikacji 16.06.2011

Na sali sportowej odbyły się Mistrzostwa Szkoły Policji w Pile w piłce halowej zorganizowane przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji. W zawodach wzięli udział przedstawiciele wszystkich sześciu kompanii.

Mistrzostwa Szkoły Na sali sportowej odbyły się Mistrzostwa Szkoły Policji w Pile w piłce halowej zorganizowane przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji. W zawodach wzięli udział przedstawiciele wszystkich sześciu kompanii.

Pierwsza runda sportowych zmagań rozegrana została systemem pucharowym, a następna - każdy z każdym.

W mistrzostwach zwyciężyła drużyna kompanii VI, w składzie:

  • Michał Rysztowski
  • Grzegorz Makuch
  • Arkadiusz Rajczyk
  • Mariusz Brodowicz
  • Piotr Wójcik
  • Dariusz Trębski
  • Roman Szopka
  • Grzegorz Rusin
  • Grzegorz Niewada
  • Tomasz Kozubek

Drugie miejsce zajęła reprezentacja kompanii II, a trzecie wywalczyła. kompania IV. Miejsca 4 ? 6 zajęły kompanie I, III i V. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy, oprócz mistrzowskiego pucharu, dostali także karnety na basen. Wszystkim kompaniom serdecznie gratulujemy, a kibicom dziękujemy za gorący doping. Miło jest nam również poinformować, że 7 lutego odbędzie się mecz pomiędzy zwycięską drużyną, a kadrą, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

Mistrzostwa Szkoły Mistrzostwa Szkoły Mistrzostwa Szkoły

(02.02.07)

Powrót na górę strony