Awanse w stopniu - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Awanse w stopniu

Data publikacji 28.06.2011

Z okazji Święta Niepodległości, 13 listopada wręczono awanse policjantom ze Szkoły Policji w Pile. Postanowieniem Prezydenta RP, na pierwszy stopień oficerski podkomisarza Policji, mianowani zostali ...

Awanse w stopniu Z okazji Święta Niepodległości, 13 listopada wręczono awanse policjantom ze Szkoły Policji w Pile. Postanowieniem Prezydenta RP, na pierwszy stopień oficerski podkomisarza Policji, mianowani zostali mł. asp. Zbigniew Wlazło oraz mł. asp. Paweł Holeksa. Ponadto, podczas uroczystej odprawy w obecności kierowników komórek organizacyjnych, Komendant Szkoły insp. Andrzej Gajewski mianował na stopień sierżanta Policji post. Ewę Fiedorowicz, st. post. Macieja Skoniecznego oraz st. post. Sebastiana Wegnera.

Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów i osiągnięć w pracy zawodowej.

Awanse w stopniu Awanse Awanse Awanse

(14.11.06)