Rywalizacja siatkarzy

Data publikacji 28.06.2011

Turniej w piłce siatkowej był kolejną imprezą sportową, zaproponowaną słuchaczom przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji. W środowe popołudnie, 15 października, do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny siatkarskiej w Szkole, ...

Siatkarze Turniej w piłce siatkowej był kolejną imprezą sportową, zaproponowaną słuchaczom przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji. W środowe popołudnie, 15 października, do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny siatkarskiej w Szkole, stanęły reprezentacje kompanii 1, 3 i dwie drużyny kompanii 5. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali, pełniąc jednocześnie rolę sędziów, podinsp. Wojciech Franczak i st. post. Mateusz Pałys. Po zaciętej rywalizacji w turnieju triumfowała pierwsza drużyna kompanii 5, pokonując w finale drużynę kompanii 1 stosunkiem punktów 2:1. Zwycięzcy otrzymali z rąk kierownika Zakładu Taktyki i Technik Interwencji mł. insp. Sylwestra Urbaniaka Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile oraz okolicznościowe dyplomy. W meczu o 3. miejsce druga drużyna kompanii 5 pokonała w dwóch setach (2:0) drużynę kompanii 3.

Zwycięska drużyna wystąpiła w następującym składzie:

- post. Wojciech Dzwonkowski
          - post. Tomasz Parafianowicz