Historia budynku Szkoły - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Historia budynku Szkoły

Data publikacji 28.06.2011

W szkolnej auli, popularnie nazywanej Klubem Słuchacza, miał miejsce wykład kierownika pilskiej Delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Poznaniu, pana Romana Chwaliszewskiego. Na prelekcję licznie przybyli ...

Historia budynku Szkoły W szkolnej auli, popularnie nazywanej Klubem Słuchacza, miał miejsce wykład kierownika pilskiej Delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Poznaniu, pana Romana Chwaliszewskiego. Na prelekcję licznie przybyli słuchacze, ludzie kultury i mieszkańcy Piły. Fascynująca opowieść na temat ?Niezwykłe dzieje niezwykłego miejsca ? historia i symbole Szkoły Policji w Pile?, była ilustrowana licznymi zdjęciami. Wszyscy przybyli wysłuchali legendy o magicznej cegle wmurowanej w szkolny herb miasta Piły oraz poznali tajemnice wyjątkowych witraży z Galerii Sztuki AKWARIUM i Klubu Słuchacza. Prelegent nagrodzony został brawami i zaproszeniem do wygłoszenia kolejnych wykładów w naszej Szkole.

Historia budynku Szkoły Historia budynku Szkoły Historia budynku Szkoły Historia budynku Szkoły

(30.11.06)