Wycieczka z Zakrzewa - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Wycieczka z Zakrzewa

Data publikacji 28.06.2011

Dnia 24 listopada Szkołę odwiedziła grupa młodzieży klas III z Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Zakrzewie. Uczniowie, wraz z wychowawczynią, panią mgr Jolantą Rusinowską, zwiedzili szkolną strzelnicę, gdzie ...

Szkołę odwiedziła grupa młodzieży klas III z Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Zakrzewie. Uczniowie, wraz z wychowawczynią, panią mgr Jolantą Rusinowską, zwiedzili szkolną strzelnicę, gdzie asp. sztab. Andrzej Kwiatkowski przekazał im garść informacji na temat użycia broni. Następnie, razem z oprowadzającą mgr Anną Fons, odwiedzili bibliotekę i podziwiali zabytkowe witraże, znajdujące się w Galerii Sztuki AKWARIUM oraz Klubie Słuchacza. Później podinsp. Jarosław Zientkowski, oprowadził gości po sali broni, pokojach oględzinowych i sali daktyloskopijnej, a podkom. Tomasz Wojciechowski, w sali odpraw, powiedział kilka słów na temat pracy w policji.

Na koniec zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie, pozowali do wspólnej fotografii na holu Szkoły.

Wizyta Wizyta Wizyta Wizyta
Wizyta Wizyta Wizyta Wizyta
Wizyta Wizyta Wizyta Wizyta

(27.11.06)