Z wizytą w Młodzieżowym Teatrze Dramatycznym - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Z wizytą w Młodzieżowym Teatrze Dramatycznym

Data publikacji 28.06.2011

W piątek, 24 listopada słuchacze I i III kompanii, pod opieką nadkom. Adama Tymczyszyna obejrzeli spektakl pt. Mąż i Żona Aleksandra hr. Fredry w reżyserii Krzysztofa Szulejki, który zagrał także jedną z głównych ról.

W piątek, 24 listopada słuchacze I i III kompanii, pod opieką nadkom. Adama Tymczyszyna obejrzeli spektakl pt. Mąż i Żona Aleksandra hr. Fredry w reżyserii Krzysztofa Szulejki, który zagrał także jedną z głównych ról.

Teatr Scenografię do przedstawienia wykonała artystka Krystyna Partyka, a oprawę muzyczną tworzyły utwory takich mistrzów jak GiuseppeVerdi (Trawiata) oraz Gidacchino Rossini (Sroka Złodziejka). Na scenie wystąpili młodzi aktorzy z Teatru Dramatycznego, działającego przy Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej. Słuchacze Szkoły otrzymali na przedstawienie specjalne zaproszenie, za które odwdzięczyli się gromkimi brawami i bukietem kwiatów, które wręczyła mgr Anna Fons.

teatr teatr teatr teatr
teatr teatr teatr teatr

(29.11.06)