Kurs tańca towarzyskiego - 2006 - Szkoła Policji w Pile

Kurs tańca towarzyskiego

Data publikacji 28.06.2011

W Szkole Policji w Pile rozpoczął się kurs tańca towarzyskiego. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i adresowane są do pracowników i słuchaczy Szkoły. Prowadzi je profesjonalny instruktor tańca Ryszard Gotlib.

W Szkole Policji w Pile rozpoczął się kurs tańca towarzyskiego. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i adresowane są do pracowników i słuchaczy Szkoły. Prowadzi je profesjonalny instruktor tańca Ryszard Gotlib. Podczas zajęć uczestnicy poznają tajemnice takich tańców jak: mamba, cha cha, jive, paso doble, rumba, samba, foxtrot, quickstep, tango, walc wiedeński i angielski.

Serdecznie zapraszamy policjantów i ich rodziny do wspaniałej, przedsylwestrowej zabawy!

Taniec Taniec Taniec Taniec

(25.10.06)